SZKOLENIA OTWARTE

Specyfika organizacji szkoleń otwartych polega na tym, że spotykają się na nich osoby fizyczne lub przedstawiciele różnych firm, z różnych regionów kraju. Mają zatem Państwo możliwość wymiany informacji, doświadczeń, ale również spojrzenia na własną firmę przez pryzmat osób pracujących na podobnych stanowiskach w innych firmach, czy w innych regionach, czy w różnych branżach, którzy spotykają się z podobnymi problemami w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków zawodowych.


By zapewnić właściwą interaktywność, szkolenia odbywają się w małych grupach, najczęściej kilkunastoosobowych.

Gwarantujemy sprawną organizację – to my zorganizujemy salę szkoleniową, wyżywienie, zarezerwujemy miejsce noclegowe dla uczestników, pomożemy z dojazdem i wskażemy gdzie szukać wrażeń pomiędzy dniami szkolenia.


Przed szkoleniem, zapytamy o Państwa oczekiwania dotyczące programu i efektów szkolenia. Uwzględniając oczekiwania całej grupy, dopasujemy szkolenie do Państwa potrzeb.


Pozostajemy również do Państwa dyspozycji po zakończonym szkoleniu. Oferujemy swoją wiedzę i doradztwo w okresie do 1 tygodnia po zakończonym szkoleniu w formie telefonicznej, a w kolejnym 1 miesiącu w formie mailowej.


Zadbamy o to, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z uczestnictwa w naszym szkoleniu i pomożemy Państwu we wdrożeniu nowych umiejętności w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych, które nierzadko przekładają się również na Państwa życie osobiste.


W przypadku chęci przeszkolenia 5 lub więcej osób sugerujemy rozważyć organizację szkolenia zamkniętego, dostosowanego szczególnie do indywidualnych uwarunkowań Państwa firmy.

Aktualny wykaz szkoleń znajdziecie Państwo w zakładce Kategorie szkoleń

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych – nr 2.28/00085/2019

Wszystkich zainteresowanych powyższymi usługami, zapraszamy do kontaktu:

Marcin Giedrys

marcin@writeit.pl lub uslugi@writeit.pl

731-247-847

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skontaktuj się z nami:  uslugi@writeit.pl, 731-247-847